czerwca 16

Marek Lipa powraca! Tylko w Gońcu!

Witam, w dzisiejszym odcinku pragnę przybliżyć trochę wspaniałych rozkoszy kulinarnych, które można bez wątpienia znaleźć na pięknej teutońskiej wyspie. Tak, tradycja kulinarna wyspy Detzonii, a w szczególności miasta Margon jest wspaniała. Zacznijmy od początku. Czytaj dalej »

Autor: Marek Lipa

czerwca 13

Mała forma teatralna, napisana ku pokrzepieniu dup i podniesieniu inteligencji na brzuchu.

Czytaj dalej »

Autor: Yaraeh

czerwca 03

Sztuka dla sztuki, ezopem pisana.

Czytaj dalej »

Autor: Yaraeh

maja 31

Trzy lata temu, 31 maja 2006 roku Goniec pojawił się na sarmackim rynku prasowym. Z dzisiejszej perspektywy przyznaję, że z brzydkiego, niechcianego kaczątka GC przeistoczył się w całkiem w dechę łabędzia. Czytaj dalej »

Autor: Henryk Leszczyński

kwietnia 26

Szanowni Czytelnicy!

Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że części z Was w ostatnim czasie wyświetlają się na naszej stronie denerwujące pop-up’y, zwłaszcza tym, którzy nie dysponują odpowiednim oprogramowaniem je blokującym.

Redakcja zbadała sprawę i wykryła źródło tych reklam. Jak się okazuje, są one wyświetlane przez… system darmowych statystyk stat24. Aż trudno uwierzyć, jak coś tak świetnego może się stoczyć w tak idiotyczny sposób. Dodam tylko, że jakiś czas temu stat24 zostało przejęte przez Polsat. I wszystko jasne…

Redakcja dołoży wszelkich starań, by jak najszybciej reklamy te usunąć (co być może, niestety, będzie się wiązało ze zmianą usługodawcy statystyk) i sprawić, by nigdy więcej się one tutaj nie pojawiły.

Za wszelkie utrudnienia, niedogodności przepraszamy.

(-) JKW Jakub Bakonyi,
Redaktor Naczelny.

Autor: RedNacz

marca 08

Po pierwsze, Redakcja jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuje wszystkim czytelnikom, którzy oddali na nas swoje głosy w plebiscycie Pióra Feniksa 2008. Tytuł laureata zobowiązuje – nie zawiedziemy Was. To dla Was zmieniamy się na lepsze, jeśli jeszcze się nie przekonaliście – przekonacie się już wkrótce. O tak. Czytaj dalej »

Autor: RedNacz