marca 31

Jego Książęca Wysokość Piotr Mikołaj systematycznie wycofuje się z życia publicznego. Wczoraj na stanowisku prezydenta Grodziska byłego monarchę zastąpił Mateusz Kozłowski. Wiadomo już, że na tym się nie skończy. Czytaj dalej »

Autor: Henryk Leszczyński

marca 30

Sarmacka Liga Piłkarska wciąż bogata jest w niespodzianki. W 3. kolejce broniące tytułu Słoniki Sodomia tylko zremisowały z Margońskimi Koniami, a Hrabiowie z Ruhnhoff przegrali u siebie z myślącym już tylko o utrzymaniu Młotem Sigmara. Liderem nieoczekiwanie zostały Krokodyle Punta. Czytaj dalej »

Autor: Henryk Leszczyński

marca 19

18 marca Książę Sarmacji i władca Nowej Teutonii wydali wspólne oświadczenie o zakończeniu negocjacji mających na celu zjednoczenie narodu Teutońskiego w Księstwie Sarmacji. Czytaj dalej »

Autor: Votus

marca 17

Był późny wieczór, gdy do mojej rezydencji w Puncie przybył zadyszany redaktor Henryk L., pseud. ‘Leszcz’. ‘Zwolnijcie selekcjonera! Wy*ebcie go na pysk! Co on zrobił z naszą reprezentacją? Ło Wando, ło Żenado, Kefasie i ty Kwazi ratujcie nas przed zgubą!’, poczym padł jak martwy. Cóż, przecież jestem tylko Prezesem Sarmackiej Ligi Piłkarskiej i on wymaga ode mnie żebym coś robił?! Niedoczekanie. Czytaj dalej »

Autor: Paviel von Thorn-Browarczyk

marca 17

Pierwsza kolejka ósmego sezonu Sarmackiej Ligi Piłkarskiej obfitowała w niespodzianki. W ekstraklasie beniaminkowie wygrywali bądź remisowali z faworytami. Czytaj dalej »

Autor: Henryk Leszczyński

marca 16

Pierwsza dymisja w rządzie. Kanclerz Jakub Bakonyi odwołał w poniedziałek Ministra Dziedzictwa Narodowego, Wojciecha Hergemona. Powodem są utarczki byłego już ministra z Gwardią Narodową Księstwa Sarmacji. Czytaj dalej »

Autor: Votus