kwietnia 30

Czemu usilnie staramy się o nowe baterie do sarmackiego wibratora? Kto wzniecił ogień bezmyślnej paranoi? Jak uzdrowić ideę szlachectwa będącą podstawą sarmackości? – pyta i odpowiada
Henryk Leszczyński
Czytaj dalej »

Autor: Henryk Leszczyński

kwietnia 29

Słoniki Sodomia umocniły się na pozycji lidera, Młot Sigmara Anheim i Hrabia Ruhnhoff myślą już tylko o Pucharach. W sobotę rozegrano 7. kolejkę SLP. Czytaj dalej »

Autor: Henryk Leszczyński

kwietnia 29

Diuk Michał Łaski ogłosił wczoraj powtórzenie wyborów na Marszałka Szlachty Sarmackiej. Dotychczasowi faworyci, Michael hr. von Lichtenstein i Anarchia bnt Perun zbojkotowali kolejne wybory, które mają zacząć się 5 maja i potrwać pięć dni. – Są uzasadnione wątpliwości co do ważności zarządzenia nowych wyborów oraz legalności unieważnienia poprzednich – mówi hr. Lichtenstein. Czytaj dalej »

Autor: Henryk Leszczyński

kwietnia 28

Najprawdopodobniej Michael Lichtenstein będzie Marszałkiem Szlachty. – Zrezygnowałem z dalszego kandydowania, tym samym wygrał mój kontrkandydat – stwierdził wczoraj Anarchia Perun. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Lichtenstein przyjmie stanowisko i zaproponuje zastępstwo Perunowi. Możliwe również, że marszałków będzie dwóch. Oświadczenie w tej sprawie ma ukazać się dziś wieczorem. Czytaj dalej »

Autor: Henryk Leszczyński

kwietnia 27

Anarchia baronet Perun nowym Marszałkiem Szlachty Sarmackiej. Tak zadecydował Piotr diuk Kościński, Marszałek Senior po wykrytym w sobotę błędzie wyborczym. Czytaj dalej »

Autor: Henryk Leszczyński

kwietnia 26

Szanowni Czytelnicy!

Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że części z Was w ostatnim czasie wyświetlają się na naszej stronie denerwujące pop-up’y, zwłaszcza tym, którzy nie dysponują odpowiednim oprogramowaniem je blokującym.

Redakcja zbadała sprawę i wykryła źródło tych reklam. Jak się okazuje, są one wyświetlane przez… system darmowych statystyk stat24. Aż trudno uwierzyć, jak coś tak świetnego może się stoczyć w tak idiotyczny sposób. Dodam tylko, że jakiś czas temu stat24 zostało przejęte przez Polsat. I wszystko jasne…

Redakcja dołoży wszelkich starań, by jak najszybciej reklamy te usunąć (co być może, niestety, będzie się wiązało ze zmianą usługodawcy statystyk) i sprawić, by nigdy więcej się one tutaj nie pojawiły.

Za wszelkie utrudnienia, niedogodności przepraszamy.

(-) JKW Jakub Bakonyi,
Redaktor Naczelny.

Autor: RedNacz