To już siedem lat. Jak świętowała Sarmacja Burza w szklance rządu
maja 27

Krokodyle liderem, Hrabiowie poza strefą spadkową. Oto skutki porażki Słoników Sodomia z Telewizorkami. – Nie lubimy, gdy sie nas lekceważy – stwierdził Timios Kiechajas, szkoleniowiec Hrabiów, czyniąc aluzje do wcześniejszych publikacji Gońca.

Hrabiowie niczym feniks powstają z popiołów. Rozgromili niepokonane dotąd YK Słoniki Sodomia aż 4-0. Trzeba jednak wspomnieć, że trener Abraxas wystawił w tym meczu dość eksperymentalny skład. – Doskonale rozumiem, ze Słoniki mogły sobie odpuścić półfinał z Reniferami, ale mecz z nami!? To okrutna potwarz. Jest oczywiście jasne, że gdyby nie to, nie wygralibyśmy tego meczu – powiedział po spotkaniu rozżalony trener Kiechajas. Nie zmienia to jednak faktu, że Słoniki zagrały fatalnie, a kontuzja af Kleckera może być dla nich dość kłopotliwa. Tym samym Słoniki oddały fotel lidera Krokodylom Punta, które po zaciętym meczu pokonały PSV Czarnolas 4-2.
Pierwszą porażkę w lidze ponieśli też piłkarze FC Czarnolas. Po bardzo słabym spotkaniu ulegli skazanemu na ścięcie Młotowi Sigmara.
W dół tabeli konsekwentnie zsuwają się Margońskie Konie. W sobotę przegrały aż 0-3 z rozgrywającymi świetne spotkanie Reniferami Sola.
Dziś pierwszy mecz finałowy Pucharu Sarmacji, w którym zmierzą się YK Słoniki Sodomia oraz PSV Czarnolas.

Autor: Henryk Leszczyński

7 komentarzy do “SLP: Hrabiowie z popiołów”

 1. T_Kiechajas komentuje:

  Megalomani pracuja w tym Gońcu, wszystko bierzecie do siebie, a to akurat nie było do Was ;d Poza tym bardzo brzydko pocieliscie moja wypowiedz, wypaczajac sens w jednym miejscu!

 2. Henryk Leszczyński komentuje:

  Cytowany fragment nie był o nas, ale później – w wywiadzie – owszem. A wszystkiego cytować nie mogę, bo papier reglamentują;p
  I co źle pociąłem, hę?

 3. T_Kiechajas komentuje:

  “Jest oczywiście jasne, że gdyby nie to, nie wygralibyśmy tego meczu” Tam było jeszcze bardzo istotne zdanie dopowiadajace!

 4. Henryk Leszczyński komentuje:

  Wyleciało przy cięciu tekstu, tym razem relacja krótsza była.
  Zresztą, przyzwyczajaj się Timek do kontaktów z realnymi mediami, tam takie rzeczy są na porządku dziennym;]

 5. T_Kiechajas komentuje:

  Ach, ok, ok ;d Dziekuje ze zechciales ukazac mi to niebywale doswiadczenie ;d

 6. T_Kiechajas komentuje:

  Aha, YK Słoników! :P

 7. Kedar komentuje:

  Koniom zostało tylko jedno miejsce do obsuwy i więcej juz nie zjedziemy :P